2012 m. kovo 24 d., šeštadienis

   6 Dalis


   Grįžome namo, o dėdės dar nebuvo. Mes susipakavome daiktus ir juos pasidėjome kolidoriuje.
   -Kas čia dabar? Jūs bėgate nuo manęs?- tik įžengęs pro duris paklausė dėdė.
  -Mes radome sau butą, į kurį jau šiandien išsikraustom. Štai mūsų adresas,- padaviau jam lapelį su užrašytu adresu,- butas puikus, užsuk mūsų aplankyti. Mes labai norime tau padėkoti, kad mus priėmei.
   -Būtinai užsuksiu. Na, o jūs žinokit, kad esat čia visada laukiamos!
   Atsisveikinusios su mano dėde, išskubėjome į SAVO butą!!!

1 komentaras: