6 Dalis
Grįžome namo, o dėdės dar nebuvo. Mes susipakavome daiktus ir juos pasidėjome kolidoriuje.
Grįžome namo, o dėdės dar nebuvo. Mes susipakavome daiktus ir juos pasidėjome kolidoriuje.
-Kas čia dabar? Jūs bėgate nuo manęs?- tik įžengęs pro duris paklausė dėdė.
-Mes radome sau butą, į kurį jau šiandien išsikraustom. Štai mūsų adresas,- padaviau jam lapelį su užrašytu adresu,- butas puikus, užsuk mūsų aplankyti. Mes labai norime tau padėkoti, kad mus priėmei.
-Būtinai užsuksiu. Na, o jūs žinokit, kad esat čia visada laukiamos!
Atsisveikinusios su mano dėde, išskubėjome į SAVO butą!!!
Labai jau dalys trumpos...
AtsakytiPanaikinti