12 Dalis
Išaušo saulėtas pirmadienio rytas. Nors teoriškai jau rugsėjis, bet atrodo, lyg dar būtų vasara. Šį rytą esu kaip niekad žvali. Laukiu nesulaukiu, kada prasidės paskaitos. Taip įdomu susipažinti su kursiokais! Taigi susitvarkiusios nuėjome į universitetą.
Išaušo saulėtas pirmadienio rytas. Nors teoriškai jau rugsėjis, bet atrodo, lyg dar būtų vasara. Šį rytą esu kaip niekad žvali. Laukiu nesulaukiu, kada prasidės paskaitos. Taip įdomu susipažinti su kursiokais! Taigi susitvarkiusios nuėjome į universitetą.
Universitete buvome 8:30, nors mums reikėjo 9:00, nutarėme nueiti anksčiau, visgi kol susirasime visus kabinetus. Įėjom į paskaitų salę, o ten wow! Kiekvienam po kompiuterį, visur tik naujausios technologijos. Čia tai bent pagalvojau.
Pirmiausia visi susipažinom, tada dėstytoja pradėjo pasakoti apie save. Jos vardas buvo Džeinė, Ji mus ir pasitiko pirmą kartą universitete, mat, kaip minėjau, ji yra mūsų pagrindinė dėstytoja. Pasirodo ji ir bus vienintelė. Mes su Liuse labai nustebome, juk jau nuo 5 klasės mums dėstė skirtingos mokytojos.
Po prisistatymų iškart pradėjome dirbti. Turėjome pasiskirstyti grupelėmis. Klasėje buvo 24 mokiniai, tai išėjo 6 grupelės po 4 mokinius. Mes su Liuse likome toje pačioje grupelėje. Prie mūsų prisijungė du vaikinai: Kevinas ir Džekas. Mūsų užduotis buvo tokia: buvo duotas renginio pavadinimas ir mums reikėjo sugalvoti kas tai per renginys ir ką mes per jį darysim. Kadangi mūsų komandoje buvo du šaunūs vaikinai, o ir mes nepėsčios, tai lengvai susidorojome su užduotimi. Nei pažymių rašė, nei nugalėtojų neskirstė. Čia buvo užduotis tam, kad geriau susipažintume.
O, jau dalys ilgesnės!
AtsakytiPanaikinti