2012 m. kovo 24 d., šeštadienis

   4 Dalis


   Rytą, vos prabudusios, nusprendėme vykti į universitetą apsižvalgyti. Per daug nesipuošusios, šiek tiek pasidažiusios išsikvietėme taksi ir nuvykome į universitetą.
   Jis buvo milžiniškas!
   Nuėjome susipažinti su mūsų pagrindine mokytoja. Ji buvo gana aukšta, stambaus sudėjimo, apie 40 metų moteris. Mokytoja mus labai šilti ir maloniai priėmė, aprodė universitetą. Ji mums pasakė, kad paskaitos ir mokslai prasidės po dviejų savaičių. Vadinasi, mes dar turime laiko susirasti ir išsinuomoti butą, susipažinti su Londonu ir papromogauti.
   Po universiteto pasivaikščiojome Londono gatvėmis ir grįžome į dėdės namus. Nusprendėme nedelsiant ieškoti, kur mes galėtume apsistoti gal būt jau visam laikui.
   Peržiūrėjome begalę skelbimų, bet labiausiai mums užstrigo vienas. Skelbime siūlo dviejų kambarių butą, visai netoli nuo mūsų universiteto (apie 30 min), šalia parkas su daugybe suoliukų, prekybos centras. 
   Nusprendėme ryt nuvykti apsižvalgyti.

1 komentaras: