14 Dalis
Įėjom į kavinę ir visi užsisakėm po puodelį kavos bei pyrago gabalėlį. Pirmas pokalbį pradėjo Kevinas:
-Na, manau reiktų prisistatyti. Tai galiu pradėti pirmas. Esu Kevinas iš Mančesterio, kaip ir jūs, atvykau į Londoną studijuoti. Mėgstu muziką, vakarėlius, mėgstu bendrauti.
-Aš taip pat pakvaišus dėl muzikos! Negaliu nieko daryti be jos,- pertraukiau Keviną.
-Muzika - visas mano gyvenimas,- pasakė Džekas
Taip ko ne visą vakarą mes prakalbėjome apie muziką, mėgstamiausias grupes, žvaigždes, bei gandus ir tiesas apie juos. Aš šiek tiek užsiminiau apie "One Direction", bet labai temos išplėtoti nepavyko. Aš buvau su Liuse didžiausia jų fanė. Mano sienos buvo iškabintos jų plakatais, kompiuteryje turėjau jų nuotraukų dešimt kartų daugiau nei savo. Jei būtume pradėję labiau apie juos kalbėtis, būtume su Liuse daug ką papasakoję. Aš svajojau nuvykti į Londoną, kad tik juos pamatyčiau. Dabar mes šiek tiek suaugome, nesame tokios pamišusios, kokios buvome, bet vis tiek sekame naujienas apie juos.
Jau buvo apie 9 valanda vakaro ir mums jau reikėjo eiti namo, juk ryt eisime apžiūrėti savo darbo vietų!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą