2012 m. kovo 25 d., sekmadienis

   11 Dalis


   Netrukus prabėgo tos dvi savaitės. Per jas gerai pažinome Londoną. Susiradome šiek tiek draugų. Pasilinksminome, pagyvenome nuostabų gyvenimą. Galima sakyti, jog prašvaistėme beveik visus pinigus, kuriuos mums buvo davę tėvai į kelionę. Spintos tiesiog lūžo nuo drabužių ir batų. O ką jau kalbėti apie aksesuarus! Skrybėlės, pakabukai, žiedai. Nors neaišku kada juos užsidėsime! Taigi mums reikėjo darbo. Ir skubiai! Nuo ryt dienos, t.y. nuo pirmadienio prasideda paskaitos. Nutarėm iškart po jų keliauti ieškoti darbo. Bet nuo ko reiks pradėti?!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą