2012 m. rugpjūčio 21 d., antradienis

116 Dalis


   -Liuse, ši vakarą grįžta Zayn‘as!- negalėdama nustovėti vietoje visą dieną apie tai tik ir kalbėjau.
   -Nora, jau gal dešimtą kartą tai iš tavęs girdžiu!!!!
   -Negaliu apsakyti savo džiaugsmo! Šį vakarą jie užbaigia savo turą su paskutiniu koncertu Londone! Aš eisiu pas jį į užkulisius po koncerto! Aš stebėsiu ‚One Direction‘ koncertą!- krykštavau iš džiaugsmo.
   -Nora, tu įsimylėjusi iki ausų!
   -Aš taip ir jaučiuosi!

   Po darbo greitai skubėjau namo persirengti. Susiruošusi išsikviečiau taksi. Liusei palikau saugoti šuniuką.
   Į koncertą jau rinkosi žmonės. Aš turėjau VIP bilietą, todėl be vargo greitai įėjau į koncertų salę. Susiradau savo vietą. Pasirodo, kad aš sėdėsiu prie Zayn‘o šeimos!
   -Gudruolis! Išsisuko iš padėties! Jis tikisi, kad mes susipažinsime ir jam nereikės kęsti tų nemalonių supažindinimo scenų,- pagalvojau.
   Prasidėjus koncertui stebėjau jį su malonumu. Na, ir žinoma, kaip ir manė Zayn‘as, susipažinau su jo šeima. Nebuvo taip baisu, kaip atrodė. Visą koncertą dainavau kartu su jo sesėmis.
   Po koncerto visi nuėjome į užkulisius. Zayn‘as jau laukė persirengęs koridoriuje.
   Aš jo buvau be galo pasiilgusi.
   Prie jo pirmiausia pribėgo sesės. Aš su džiaugsmu žiūrėjau, kaip jis su jomis elgiasi. Jis labai jas mylėjo. Vėliau prie jo priėjo kiti šeimos nariai. Aš jiems visiems leidau pasisveikinti su Zayn‘u, nes norėjau gauti daugiau jo dėmesio, kai pasisveikins visi jo šeimos nariai.
   Na štai ir mano eilė. Nieko nelaukusi puoliau jam į glėbį. Jis mane pakėlė ir apsuko aplink save.
   -Myliu tave Zayn‘ai. Aš labai tavęs pasiilgau. Aš neįsivaizduoju savo gyvenimo be tavęs.
   -Nora, aš tavęs taip pat pasiilgau. Myliu tave!
   Zayn‘as visų savo šeimos narių akivaizdoje mane pabučiavo.
   -Susipažinkit, jei dar nesusipažinot. Čia mano mergina Nora. Prašau ją saugoti, gerbti ir mylėti,- po tokių Zayn‘o žodžių visi nusijuokė,- na, važiuojam atšvęsti mano grįžimo?

   Visi susėdome į mašinas ir nuvažiavome į Zayn‘o namus, kurie pasak jo priklauso ir man.
   Susėdę prie stalo Zayn‘as atsistojo.
   -Norėjau pasakyti tostą,- pasakęs atsisuko į mane,- už mus! Už mane ir Norą, kurią myliu ir mylėsiu visada!





PABAIGA
  

6 komentarai:

  1. Atsakymai
    1. Šiaip tęsinio nesiruošiu rašyti :) Nebent, kai turėsiu daugiau laiko :)

      Panaikinti
  2. Nuostabi istorija! rasyk tesini del savo skaitytoju,please!!!!!:D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Please parasyk tesini!!!!!!!Numirsiu jei neparasysi...XD

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Šiuo metu tikrai nesiruošiu rašyti tęsinio :P

      Panaikinti
    2. rasyk tesini arba mirsiu :DD

      Panaikinti