-Liuse, ši vakarą
grįžta Zayn‘as!- negalėdama nustovėti vietoje visą dieną apie tai tik ir
kalbėjau.
-Nora, jau gal
dešimtą kartą tai iš tavęs girdžiu!!!!
-Negaliu apsakyti
savo džiaugsmo! Šį vakarą jie užbaigia savo turą su paskutiniu koncertu
Londone! Aš eisiu pas jį į užkulisius po koncerto! Aš stebėsiu ‚One
Direction‘ koncertą!- krykštavau iš džiaugsmo.
-Nora, tu
įsimylėjusi iki ausų!
-Aš taip ir jaučiuosi!
Po darbo greitai skubėjau namo
persirengti. Susiruošusi išsikviečiau taksi. Liusei palikau saugoti šuniuką.
Į koncertą jau rinkosi
žmonės. Aš turėjau VIP bilietą, todėl be vargo greitai įėjau į koncertų salę. Susiradau
savo vietą. Pasirodo, kad aš sėdėsiu prie Zayn‘o šeimos!
-Gudruolis! Išsisuko
iš padėties! Jis tikisi, kad mes susipažinsime ir jam nereikės kęsti tų
nemalonių supažindinimo scenų,- pagalvojau.
Prasidėjus koncertui
stebėjau jį su malonumu. Na, ir žinoma, kaip ir manė Zayn‘as, susipažinau su jo
šeima. Nebuvo taip baisu, kaip atrodė. Visą koncertą dainavau kartu su jo
sesėmis.
Po koncerto visi
nuėjome į užkulisius. Zayn‘as jau laukė persirengęs koridoriuje.
Aš jo buvau be galo
pasiilgusi.
Prie jo pirmiausia
pribėgo sesės. Aš su džiaugsmu žiūrėjau, kaip jis su jomis elgiasi. Jis labai
jas mylėjo. Vėliau prie jo priėjo kiti šeimos nariai. Aš jiems visiems leidau
pasisveikinti su Zayn‘u, nes norėjau gauti daugiau jo dėmesio, kai pasisveikins
visi jo šeimos nariai.
Na štai ir mano
eilė. Nieko nelaukusi puoliau jam į glėbį. Jis mane pakėlė ir apsuko aplink
save.
-Myliu tave Zayn‘ai.
Aš labai tavęs pasiilgau. Aš neįsivaizduoju savo gyvenimo be tavęs.
-Nora, aš tavęs
taip pat pasiilgau. Myliu tave!
Zayn‘as visų savo
šeimos narių akivaizdoje mane pabučiavo.
-Susipažinkit, jei
dar nesusipažinot. Čia mano mergina Nora. Prašau ją saugoti, gerbti ir mylėti,-
po tokių Zayn‘o žodžių visi nusijuokė,- na, važiuojam atšvęsti mano grįžimo?
Visi susėdome į
mašinas ir nuvažiavome į Zayn‘o namus, kurie pasak jo priklauso ir man.
Susėdę prie stalo
Zayn‘as atsistojo.
-Norėjau pasakyti
tostą,- pasakęs atsisuko į mane,- už mus! Už mane ir Norą, kurią myliu ir mylėsiu
visada!
PABAIGA
Nuostabu! Daryk tesinį! Laukiam!
AtsakytiPanaikintiŠiaip tęsinio nesiruošiu rašyti :) Nebent, kai turėsiu daugiau laiko :)
PanaikintiNuostabi istorija! rasyk tesini del savo skaitytoju,please!!!!!:D
AtsakytiPanaikintiPlease parasyk tesini!!!!!!!Numirsiu jei neparasysi...XD
AtsakytiPanaikintiŠiuo metu tikrai nesiruošiu rašyti tęsinio :P
Panaikintirasyk tesini arba mirsiu :DD
Panaikinti